cz en
right images

 

PŘINÁŠÍME VÁM PÁR. NOVINEK, KTERÉ ROZHODNĚ STOJÍ ZA TO!

 

NOVINKA: DJ v Cafe 80's - středa a čtvrtek od 20h horní patro, spodní patro od 22h. Pátek a sobota spodní patro od 22h.

 

NOVINKA: Každý víkend tématické párty! Sleduj náš FB a IG profil a dozvíš se víc.

 

NOVINKA: ve středu a čtvrtek máme HAPPY HOURS!
50 % slevu na vybrané koktejly! Od 17 do 23 hod

Gin tonic 75 Kč, Pink gin tonic 75 Kč, Cuba libre 75 Kč, Mojito 90 Kč, Vodka lemon juice 75 Kč, Vodka + nealko 75 Kč, Vodka + soda 65 Kč.

Tak přijďte ochutnat váš oblíbený drink ;)


- Už jste vyzkoušeli naši SHISHU? Pro všechny fanoušky vodních dýmek máme skvělou zprávu. Od tohoto týdne u nás připravují oblíbenou shishu mistři ve svém oboru, známí jako fumaroprojectprg. Nabízíme širokou škálu příchutí a výhodou je, že si vodní dýmku můžete vychutnat jak uvnitř tak venku!

 

 

- Naše dlouhodobá akce All You Can Drink (otevřeného baru) je stále aktuální a nyní je ten pravý čas ji s přáteli vyzkoušet

V praxi je to velice jednoduché:

Koupíte si na našem webu voucher na určité časové období: např.: od 21:00 až 24:00, zaplatíte 500 Kč (dámy), poté přijdete k nám do baru - dostanete od nás pásku na ruku a můžete začít pít luxusní koktejly, prosecco či víno kolik zvládnete. Dohromady máme 4. časové pásma, jak pro dámy tak pány. Je to tedy na vás. Nutná rezervace 24h předem. Akce platí v horním patře. Každopádně party v Cafe 80's bude stát za to. Mrkněte na náš web a vyberte si vhodný voucher, který se vám bude nejvíc zamlouvat a dorazte za námi. Od této chvíle už budete s přáteli vždy pít najisto :)
#PijNajisto

 

 

 

dancer left
dancer right
dancer left