cz en
right images

 

PŘINÁŠÍME VÁM 5. NOVINEK, KTERÉ ROZHODNĚ STOJÍ ZA TO!

1) Každý den připravujeme tzv. AKČNÍ DRINK za 99 Kč (po celý den). V pondělí se těšte na Vodku s Red Bullem, úterý je ve znamení Ginu s tonikem, středa je pro všechny fanoušky Mojita, atd...Kompletní seznam a celý výběr koktejlů najdete na našem Instagramu. Koktejl po práci nebo na večer za tuto přátelskou cenu potěší určitě každého.


2) Už jste vyzkoušeli naši SHISHU? Pro všechny fanoušky vodních dýmek máme skvělou zprávu. Od tohoto týdne u nás připravují oblíbenou shishu mistři ve svém oboru, známí jako fumaroprojectprg. Nabízíme širokou škálu příchutí a výhodou je, že si vodní dýmku můžete vychutnat jak uvnitř tak venku!


3) Honí vás takhle na večer mlsná? Není problém. Nově rozvážíme naše největší dobroty po centru, ale i okolí přes platformu Dáme Jídlo. Na našem profilu najdete hned několik specialit, od burgerů, fish and chips až po oblíbené BBQ kuřecí křídla. Stačí vybrat, objednat a za moment jsme u vás.

 

 

 

 

4) Máte rádi filmové klasiky? Pokud ano, rozhodně vyzkoušejte #Cafe80sCinema. Každý den vždy od 18 hod a 21 hod promítáme na velkém plátně 2. filmy. Filmy s velkým F. Těšte např. na Pulp Fiction, Forrest Gump, Návrat do budoucnosti atd. Celý seznam najdete na našem webu. *Nechoďte do kina - u nás máte vstup zdarma, užijete si originální atmosféru, skvělé drinky a jako dárek od nás dostanete popcorn gratis.

5) Naše dlouhodobá akce All You Can Drink (otevřeného baru) je stále aktuální a nyní je ten pravý čas ji s přáteli vyzkoušet.

V praxi je to velice jednoduché:

Koupíte si na našem webu voucher na určité časové období: např.: od 21:00 až 24:00, zaplatíte 500 Kč (dámy), poté přijdete k nám do baru - dostanete od nás pásku na ruku a můžete začít pít luxusní koktejly, prosecco či víno kolik zvládnete. Dohromady máme 4. časové pásma, jak pro dámy tak pány. Je to tedy na vás...Každopádně party v Cafe 80's bude stát za to. Mrkněte na náš web a vyberte si vhodný voucher, který se vám bude nejvíc zamlouvat a dorazte za námi. Od této chvíle už budete s přáteli vždy pít najisto :)
#PijNajisto

 

 

 

dancer left
dancer right
dancer left